TFT Samsung Odyssey G4 S27BG400EU 68,6cm (27")LED,2xMI,DisplayPort
- Order number: 86072
- Supplier number: LS27BG400EUXEN
- EAN: 8806094341966
- Display resolution: 1920 x 1080 pixels
- Response time: 1 ms
- Max. refresh rate: 240 Hz
- Energy efficiency class (SDR): E
| Eigenschaften | |
| Format | 16:9 |
| Anschlüsse | |
| Sonstiges | |
| Energieverbrauch | |
| Display Typ | LED |
| Kontrast | 1000:1 |
| Wandhalterung (VESA) | ja |
| Panel Typ | IPS |
| Blickwinkel horizontal | 178° |
| Blickwinkel vertikal | 178° |
| Farbe Gehäuse | schwarz |
| Energieeffizienzklasse | E |
| Skala Energieeffizienzklasse | A bis G |
| Screen diagonal (inches) | 27 |
| Connections Video | 2xHDMI,DisplayPort |
| Screen resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Response Time | 1 ms |
| Ergonomie | Höhe, pivot (Rotation), Drehung, neigung |
| Leistungsaufnahme im Bereitschaftszustand | 0,5 W |
| Zubehör | AC, HDMI |
| Leistungsaufnahme im Betriebszustand | 21 W |
| Helligkeit | 1000:1 |
| Refresh rate | 240 Hz |
| Bildschirm Diagonale (cm) | 68,6 cm (27") |
| Besonderheiten | LED-Hintergrundbeleuchtung |
| Modellbezeichnung | LS27BG400EUXEN |
| Energieverbrauch in kWh/Jahr | 48W |

- GPU: GeForce RTX 5070
- Boost clock speed: 2542 MHz
- Max. resolution: 7680 x 4320 pixels
- Memory: 12 GB
Art. no.: 89623
Price after login

- Memory: 16 GB
- Memory type: DDR5
- Memory clock speed: 6000 MHz
- Form factor: 288-pin DIMM
Art. no.: 89421
Price after login

- Capacity: 2 TB
- Form factor: M.2
- Interface: PCI Express 4.0
Art. no.: 84905
Price after login

- Socket: Socket AM5
- Internal memory max.: 256 GB
- Chipset: AMD B650
- Form factor: micro ATX
Art. no.: 77001

- Model: 7700X
- Series: AMD Ryzen™ 7
- Cores: 8
- Socket: Socket AM5
- Boost frequency: 5.4 GHz
Art. no.: 70308
Price after login

- Display resolution: 2560 x 1440 pixels
- Response time: 1 ms
- Max. refresh rate: 320 Hz
- Energy efficiency class (SDR): F
Art. no.: 100852
Price after login

Art. no.: 100055
Price after login

- Suitable location: Processor
- Fan diameter: 10 cm
- Noise level: 12.4 dB
- Number of fans: 1 fan(s)
Art. no.: 95176
Price after login

Art. no.: 95250
Price after login

- Total power: 750 W
- Cabling type: Non-Modular
- Certification: 80 PLUS Bronze
- Form factor: ATX
Art. no.: 95279
Price after login

- Total power: 750 W
- Cabling type: Non-Modular
- Certification: 80 PLUS Gold
- Form factor: ATX
Art. no.: 93463
Price after login

- Total power: 750 W
- Certification: 80 PLUS Gold
- Form factor: ATX
Art. no.: 93070
Price after login

- Total power: 750 W
- Cabling type: Non-Modular
- Certification: 80 PLUS Bronze
- Form factor: ATX
Art. no.: 91387
Price after login

- Total power: 850 W
- Cabling type: Modular
- Certification: 80 PLUS Bronze
- Form factor: ATX
Art. no.: 90752
Price after login

- Total power: 750 W
- Certification: 80 PLUS Bronze
- Form factor: ATX
Art. no.: 90197
Price after login

- Form factor: E-ATX
- Super Tower
- Supported motherboards: ATX, micro ATX, Mini-ITX
- Max. CPU cooler height: 16,0 cm
- Max. graphics card length: 41,0 cm
Art. no.: 90020
Price after login

- Suitable location: Processor
- Fan diameter: 12 cm
- Noise level: 12.4 dB
- Number of fans: 1 fan(s)
Art. no.: 89954
Price after login

- Suitable location: Processor
- Fan diameter: 12 cm
- Noise level: 14 dB
- Number of fans: 2 fan(s)
Art. no.: 89951
Price after login

- Form factor: Midi Tower
- Supported motherboards: ATX, micro ATX, Mini-ITX
- Max. CPU cooler height: 17.8 cm
Art. no.: 86697
Price after login

- Total power: 750 W
- Cabling type: Non-Modular
- Certification: 80 PLUS Gold
- Form factor: ATX 3.1
Art. no.: 88752
Price after login

- Socket: LGA 1851 (Socket V1)
- Internal memory max.: 256 GB
- Chipset: Intel B860
- Form factor: ATX
Art. no.: 87468
Price after login

- Form factor: Midi Tower
- Supported motherboards: ATX, EATX, micro ATX, Mini-ITX
- Max. CPU cooler height: 17.5 cm
- Max. graphics card length: 40 cm
Art. no.: 86944
Price after login

- Model: 245K
- Series: Intel Core Ultra 5
- Cores: 14
- Socket: FCLGA1851
- Boost frequency: 5.2 GHz
Art. no.: 85637
Price after login

- Model: 265KF
- Series: Intel Core Ultra 7
- Cores: 20
- Socket: FCLGA1851
- Boost frequency: 5.5 GHz
Art. no.: 85636
Price after login

- Socket: LGA 1851 (Socket V1)
- Internal memory max.: 256 GB
- Chipset: Intel Z890
- Form factor: ATX
Art. no.: 86031
Price after login

- Total power: 750 W
- Cabling type: Fully-Modular
- Certification: 80 PLUS Gold
- Form factor: ATX
Art. no.: 84653
Price after login

- Total power: 750 W
- Cabling type: Fully-Modular
- Certification: 80 PLUS Gold
- Form factor: ATX
Art. no.: 82713
Price after login

- Form factor: Midi Tower
- Supported motherboards: ATX, micro ATX, Mini-ITX
- Max. CPU cooler height: 16 cm
- Max. graphics card length: 32 cm
Art. no.: 81187
Price after login

- Form factor: Midi Tower
- Supported motherboards: ATX, micro ATX, Mini-ITX
Art. no.: 77589
Price after login

- Form factor: Micro Tower
- Supported motherboards: micro ATX, Mini-ITX
Art. no.: 77588
Price after login

- Supported motherboards: ATX, micro ATX, Mini-ITX
- Max. CPU cooler height: 17 cm
- Max. graphics card length: 40.5 cm
Art. no.: 80317
Price after login

- Form factor: Midi Tower
- Supported motherboards: ATX, micro ATX, Mini-ITX
- Max. CPU cooler height: 15.7 cm
- Max. graphics card length: 33.5 cm
Art. no.: 67919
Price after login

- Form factor: Midi Tower
- Supported motherboards: ATX, micro ATX, Mini-ITX
- Max. CPU cooler height: 16.5 cm
- Max. graphics card length: 35 cm
Art. no.: 52419
Price after login

