TFT LG 34G600A-B 81,3 cm (34")2xHDMI,DisplayPort,SP,curved
- Order number: 101041
- Supplier number: 34G600A-B
- EAN: 8806096483992
- Display resolution: 3440 x 1440 pixels
- Response time: 1 ms
- Max. refresh rate: 160 Hz
- Energy efficiency class (SDR): G
| Eigenschaften | |
| Anschlüsse | |
| Sonstiges | |
| Energieverbrauch | |
| Wandhalterung (VESA) | ja |
| Blickwinkel horizontal | 178° |
| Blickwinkel vertikal | 178° |
| Farbe Gehäuse | schwarz |
| Skala Energieeffizienzklasse | A bis G |
| Helligkeit | 300 cd/m2 |
| Energieeffizienzklasse | G |
| Panel Typ | VA |
| Format | 21:9 |
| Screen diagonal (inches) | 34 |
| Kontrast | 4000:1 |
| Response Time | 1 ms |
| Leistungsaufnahme im Bereitschaftszustand | 0,5 W |
| Display Typ | LCD |
| Anschlüsse Audio | Nein |
| Refresh rate | 160 Hz |
| Leistungsaufnahme im Betriebszustand | 44 W |
| Bildschirm Diagonale (cm) | 86.4 cm (34") |
| Screen resolution | 3440 x 1440 pixels |
| Connections Video | 2xHDMI,DisplayPort,SP |
| Ergonomie | Höhe,Drehung, Neigung,Schwenkbar |
| Modellbezeichnung | 34G600A-B |

- Capacity: 1 TB
- Form factor: M.2
- Interface: PCI Express 4.0
Art. no.: 98465
Price after login

- Display resolution: 1920 x 1080 pixels
- Response time: 1 ms
- Max. refresh rate: 200 Hz
- Energy efficiency class (SDR): E
Art. no.: 95652
Price after login

- Capacity: 500 GB
- Form factor: M.2
- Interface: PCI Express 4.0
Art. no.: 88971
Price after login

- Interface: USB
- Keyboard layout: QWERTZ
- Keyboard language: German
Art. no.: 27641
Price after login

- Display resolution: 1920 x 1200 pixels
- Response time: 6 ms
- Max. refresh rate: 100 Hz
- Energy efficiency class (SDR): D
Art. no.: 101307
Price after login

- Display resolution: 3840 x 2160 pixels
- Response time: 1 ms
- Max. refresh rate: 320 Hz
- Energy efficiency class (SDR): F
Art. no.: 101196
Price after login

- Model: 5800XT
- Series: AMD Ryzen™ 7
- Cores: 8
- Socket: Socket AM4
- Boost frequency: 4.8 GHz
Art. no.: 101310

- Display resolution: 1920x1080 pixels
- Response time: 1 ms
- Max. refresh rate: 240 Hz
- Energy efficiency class (SDR): E
Art. no.: 99519
Price after login

- Display resolution: 2560 x 1440 pixels
- Response time: 1 ms
- Max. refresh rate: 180 Hz
- Energy efficiency class (SDR): D
Art. no.: 99153
Price after login

- Model: 9600X
- Series: AMD Ryzen™ 5
- Cores: 6
- Socket: Socket AM5
- Boost frequency: 5.4 GHz
Art. no.: 98084
Price after login

- Display resolution: 2560 x 1080 pixels
- Response time: 5 ms
- Max. refresh rate: 75 Hz
- Energy efficiency class (SDR): F
Art. no.: 95903

- Display resolution: 1920 x 1080 pixels
- Response time: 1 ms
- Max. refresh rate: 200 Hz
- Energy efficiency class (SDR): E
Art. no.: 95652
Price after login

- Display resolution: 5120 x 1440 pixels
- Response time: 1 ms
- Max. refresh rate: 144 Hz
- Energy efficiency class (SDR): G
Art. no.: 94950
Price after login

- Display resolution: 5120 x 1440 pixels
- Response time: 0.03 ms
- Max. refresh rate: 144 Hz
- Energy efficiency class (SDR): G
Art. no.: 91328
Price after login

- Model: 9950X3D
- Series: AMD Ryzen™ 9
- Cores: 16
- Socket: Socket AM5
- Boost frequency: 5.7 GHz
Art. no.: 89373
Price after login

- Interface: USB
- Keyboard layout: QWERTZ
- Keyboard language: German
Art. no.: 27641
Price after login
Viewed

