Mouse Cherry MW2400 wireless black (JW-0710-2)
- Order number: 51622
- Supplier number: JW-0710-2
- EAN: 4025112088520
- Interface: RF Wireless
- Resolution: 1200 DPI
- Buttons quantity: 3
- Form factor: Ambidextrous
| Eigenschaften | |
| Abtastungstyp | optisch |
| Abtastung | |
| Ergonomie | |
| Anzahl der Tasten | 3 |
| Sonstiges | |
| Farbe | schwarz |
| Batterietyp | 1x AA, AA |
| Links/Rechtshänder | ja |
| Abmessungen | 109 x 62 x 37 mm (Maus), 18 x 13 x 5 mm (Empfänger) |
| Standby | MTBF > 45.000 Stunden |
| Verbindungstyp | RF Wireless |
| Gewicht | 85 g |
| DPI Auflösung | 1200 DPI |
| Höhe (cm) | 37 mm |
| Breite (cm) | 109 mm |
| Tiefe (cm) | 62 mm |
| FUAG Energiequelle | Batterien |
| Anzahl Batterien | 1 |
| HS-Code | 84716070 |
| Ladetechnologie | Batteries |
| Batterien enthalten (Maus) | Ja |

- Memory: 32 GB
- Memory type: DDR4
- Memory clock speed: 3200 MHz
- Form factor: 260-pin SO-DIMM
Art. no.: 52792
Price after login

- Capacity: 128 GB
- USB version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
- Weight: 11 g
Art. no.: 67506
Price after login

- Interface: RF Wireless + Bluetooth
- Resolution: 3000 DPI
- Buttons quantity: 6
- Form factor: Ambidextrous
Art. no.: 73620
Price after login

- Interface: RF Wireless
- Resolution: 1750 DPI
- Buttons quantity: 5
- Form factor: Right-hand
Art. no.: 39370
Price after login

- Recommended usage: Universal
- Interface: USB + RF Wireless + Bluetooth
- Keyboard layout: QWERTZ
- Keyboard language: German
Art. no.: 86481
Price after login

- Recommended usage: Universal
- Interface: RF Wireless
- Keyboard layout: QWERTZ
- Keyboard language: German
Art. no.: 47656
Price after login
Incoming

- Socket: LGA 1200 (Socket H5)
- Internal memory max.: 64 GB
- Chipset: Intel C252
- Form factor: ATX
Art. no.: 68695
Price after login

- Recommended usage: Universal
- Interface: RF Wireless + Bluetooth
- Keyboard layout: QWERTZ
- Keyboard language: German
Art. no.: 64049
Price after login

- Recommended usage: Universal
- Interface: RF Wireless
- Keyboard layout: QWERTZ
- Keyboard language: German
Art. no.: 43311
Price after login

- Recommended usage: Office
- Interface: USB
- Keyboard layout: QWERTZ
- Keyboard language: German
Art. no.: 41005
Price after login

- Recommended usage: Office
- Interface: USB
- Keyboard layout: QWERTZ
- Keyboard language: German
Art. no.: 40917
Price after login
Viewed


