DDR5 64GB KIT 2x32GB PC 6000 Crucial PRO Overclocking Edition CP2K32G60C40U5B
- Order number: 89470
- Supplier number: CP2K32G60C40U5B
- EAN: 0649528946980
- Memory: 64 GB
- Memory type: DDR5
- Memory clock speed: 6000 MHz
- Form factor: 288-pin DIMM
| Eigenschaften | |
| Series | Crucial PRO |
| Typ | DDR5 |
| Capacity | 64 GB |
| Kapazität der Einzelmodule | 32GB |
| Number of modules | 2 |
| Bauform | PC |
| Anschluss des Speichers | 288-pin DIMM |
| RAM Takt | |
| Takt (MHZ) | 6000 MHz |
| Speichertyp | Unregistered (unbuffered) |
| Latenz (CL) | 40 |
| Stromversorgung | |
| Spannung | 1.35 V |
| Modding | |
| Sonstiges | |
| Besonderheiten | Kühlkörper |
| Verpackungsinhalt | retail-kit |
NEW

- Memory: 16 GB
- Memory type: DDR4
- Memory clock speed: 3200 MHz
- Form factor: 260-pin SO-DIMM
Art. no.: 71627
Price after login

- Memory: 16 GB
- Memory type: DDR5
- Memory clock speed: 6000 MHz
- Form factor: 288-pin DIMM
Art. no.: 100511
Price after login

- Memory: 64 GB
- Memory type: DDR5
- Memory clock speed: 6000 MHz
- Form factor: 288-pin DIMM
Art. no.: 99349
Price after login

- Memory: 16 GB
- Memory type: DDR5
- Form factor: 288-pin DIMM
Art. no.: 70660
Price after login
Viewed