DDR5 32GB KIT 2x16GB PC 7200 G.Skill Trident Z5 RGB F5-7200J3445G16GX2-TZ5RK
- Order number: 84207
- Supplier number: F5-7200J3445G16GX2-TZ5RK
- EAN: 4713294230249
- Memory: 32 GB
- Memory type: DDR5
- Memory clock speed: 7200 MHz
- Form factor: 288-pin DIMM
| Eigenschaften | |
| Series | G.skill Trident Z5 |
| Typ | DDR5 |
| Capacity | 32 GB |
| Kapazität der Einzelmodule | 16GB |
| Number of modules | 2 |
| Bauform | PC |
| Anschluss des Speichers | 288-pin DIMM |
| RAM Takt | |
| Takt (MHZ) | 7200 MHz |
| JEDEC Norm: | PC5-57600 |
| Speichertyp | Unregistered (unbuffered) |
| Latenz (CL) | 34 |
| Stromversorgung | |
| Spannung | 1.4 V |
| Modding | |
| Beleuchtung | ja |
| Farbe Modding | Mehrfarbig |
| Sonstiges | |
| Besonderheiten | Kühlkörper |
| Verpackungsinhalt | retail-kit |

- Model: 5700X
- Series: AMD Ryzen™ 7
- Cores: 8
- Socket: Socket AM4
- Boost frequency: 4.6 GHz
Art. no.: 75328
Price after login

- Model: i9-14900KF
- Series: Intel® Core™ i9
- Cores: 24
- Socket: LGA 1700
- Boost frequency: 6 GHz
Art. no.: 77376
Price after login

- GPU: GeForce RTX 5070 Ti
- Boost clock speed: 2640 MHz
- Max. resolution: 7680 x 4320 pixels
- Memory: 16 GB
Art. no.: 89146
Price after login

- Memory: 32 GB
- Memory type: DDR5
- Memory clock speed: 7600 MHz
- Form factor: 288-pin DIMM
Art. no.: 88557
Price after login
Viewed
